Rozkwit polskiego rynku medycyny estetycznej. Rozmowa z Rafałem Afanasjefem. Twórca i prezes marek DIVES MED i Infini Pr

admin
Administrator
Posty: 489
Rejestracja: 22 maja 23, 15:03

Rozkwit polskiego rynku medycyny estetycznej. Rozmowa z Rafałem Afanasjefem. Twórca i prezes marek DIVES MED i Infini Pr

Post autor: admin »

Rozkwit polskiego rynku medycyny estetycznej. Rozmowa z Rafałem Afanasjefem. Twórca i prezes marek DIVES MED i Infini Pr - 826a941ea2f48a-525-315-23-30-495-297.jpg
Rozkwit polskiego rynku medycyny estetycznej. Rozmowa z Rafałem Afanasjefem. Twórca i prezes marek DIVES MED i Infini Pr - 826a941ea2f48a-525-315-23-30-495-297.jpg (13.64 KiB) Przejrzano 138 razy
Rynek medycyny estetycznej w Polsce dynamicznie się rozwija, a polskie firmy konkurują na nim nie tylko z lokalnymi, ale także z globalnymi graczami. Właściciel dwóch obecnych na zagranicznych rynkach marek, Rafał Afanasjef, podzielił się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pokazać obecny stan i potencjalną przyszłość tego obiecującego sektora.

Źródło: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rozkwit-polskiego-rynku-medycyny-estetycznej-Rozmowa-z-Rafalem-Afanasjefem-Tworca-i-prezes-marek-DIVES-MED-i-Infini-Premium-Filler-diagnozuje-branze-i-przedstawia-prognozy-na-przyszlosc-8565475.html
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post