Chirurg plastyczny o kulisach zawodu w Polsce. "Zawsze odradzałem pacjentom operacje"

admin
Administrator
Posty: 489
Rejestracja: 22 maja 23, 15:03

Chirurg plastyczny o kulisach zawodu w Polsce. "Zawsze odradzałem pacjentom operacje"

Post autor: admin »

Chirurg plastyczny o kulisach zawodu w Polsce. Zawsze odradzałem pacjentom operacje  - zdazngi4dsuggdh0zk94mgnabc4gfnzmnfh0zwyfahrxamehifg_niqkiwkuri80ia0-atlydsuxe2exebs-ltikiiywgz8pix8qahscynj3shl_zajuixvxein7v3cmeb59aioeyibxsxolcqxij2mh
Chirurg plastyczny o kulisach zawodu w Polsce. Zawsze odradzałem pacjentom operacje - zdazngi4dsuggdh0zk94mgnabc4gfnzmnfh0zwyfahrxamehifg_niqkiwkuri80ia0-atlydsuxe2exebs-ltikiiywgz8pix8qahscynj3shl_zajuixvxein7v3cmeb59aioeyibxsxolcqxij2mh (110.1 KiB) Przejrzano 85 razy
- Lekarzy nie chcę oceniać, niech każdy we własnym sumieniu się z tym mierzy. Ale dążenie pacjentów, by wszystko zrobić jednocześnie, jest bez sensu. Szereg zabiegów się wzajemnie wyklucza - mówi pionier

Źródło: https://ksiazki.wp.pl/chirurg-plastyczny-o-kulisach-zawodu-w-polsce-zawsze-odradzalem-pacjentom-operacje-6951374145112896a
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post